!!! THERMO IZOLAČNÍ OMÍTKY !!!

Referenční dům Termo izolační fasády v Obci Bělotín č.p 128 rodina Zapalačová.

 

Zateplení fasády termo izolační omítkou ThermoUM Xtra a ThermoIN od společnosti SATSYS bez použití polystyrénu, vaty a lepidel.

 

 

Tepelně izolační omítky nové generace

Termoizolace je pojem, který v současné době zajímá stále větší počet majitelů rodinných domů a bytových jednotek. Důvod je prostý. Při rostoucích cenách energií je termoizolace domů výhodnou investicí, která výrazným způsobem zlevní náklady na teplo a navíc znamená zhodnocení domu či bytové jednotky při případném prodeji nemovitosti.

Na trhu již existuje celá řada možností, jak zlepšit tepelnou izolaci domů. Mezi nejrozšířenější varianty patří zateplování pěnovým polystyrénem nebo minerální vatou. Novinkou na trhu jsou směsi nové generace české společnosti Satsys Technology a.s., která vám představuje řadu tepelně-izolačních omítek ThermoUm.

Jedná se o moderní multifunkční výrobky, které byly vyvinuty na základě nejnovějších principů v oboru stavební tepelné fyziky. Směsi jsou určené k provádění zevních a vnitřních omítek s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi, které v součastnosti nemají na trhu přímého konkurenta.

Díky svým vyjímečným hydrofobním a vzduchopropustným vlastnostem napomáhají omítky ThermoUm odstranit vlhkost, čímž zamezují vzniku plísní na povrchu stěn i uvnitř konstrukce a vytváří zdravé a bezpečné prostředí v obytných prostorách. Přírodní struktura materiálů "ThermoUm" zajištuje velmi kvalitní zvukovou izolaci a aktivně napomáhá k vytvoření akustického prostředí v prostoru, zabraňující ozvěnám.

Porovnáme-li materiály řady ThermoUm s běžnými stavebními izolanty, zjistíme, že řada "ThermoUm je pevnější, trvanlivější, více odolná proti mrazu, univerzálnější, více odpuzuje vodu, ekologičtější a odolnější vůči mechanickému poškození a vzniku trhlin. Materiál neobsahuje karcinogenní látky a má certifikáty "The Green Organisation", "Blue Angel".

Vnější tepelně izolační omítky ThermoUm

Tepelně izolační omítka ThermoUm je velmi vhodná pro fasádní omítání cihlových, betonových, železobetonových, porobetonových, skleněných, dřevěných a kovových podkladů. ThermoUM je vhodný pro omítání pemzových i sádrokartonových podkladů, které mají jednoduchý i složitý tvar. Díky své objemové hmotnosti dovede velmi dobře eliminovat objemové změny podkladových materiálů a proto je vhodný jako finální povrchová úprava pro tepelně izolační zdivo jako např. Ytong

Nová generace tepelně-izolačních omítek ThermoUm je ve srovnání se stávajícímí omítkami více než 3x lehčí, objemová hmotnost 1m3 omítky váží podle druhu od 340 kg do 380 kg na 1m3. Omítka vám díky své mimořádně nízké objemové hmotnosti zajištuje výraznou úsporu tepla. Součinitel tepelné vodivosti je již po 28 dnech od nanesení 0,078 W/mK, po 120 dnech od nanesení dochází k plnému vyzrání fasády a součinitel tepelné vodivosti je 0,06 W/mK .

Naše fasáda vám zajistí plnou ochranu před všemi atmosférickými vlivy. Díky svým vodoodpudivým vlastnostem (fakticky vytvoří "pláštěnku" okolo budovy) - koeficient absorbce vody je méně než 3% za 120 dnů přítomnosti ve vodě a díky svým difuzním vlastnostem - koeficient propustnosti vodních par = 7 napomáhá ThermoUm rychle odstranit vlhkost , čímž zamezuje vzniku plísni na povrchu a uvnitř konstrukce. (*po 28 dnech)

Řada fasádních materiálů ThermoUm je velmi vhodná nejen jako alternativa pro zlepšení komfortu vašeho bydlení (zateplení vaší nemovitosti), ale zároveň získáte nový kabát domu, který vaši nemovitost zaštítí před všemi povětrnostními vlivy.

 

 

 

 

TOMI - STAV
Zateplování fasád Thermo izolační omítkou. Bez použití polystyrenu,vaty a lepidel
Reklama pro zvýšení návštěvnosti stránky zdarma
Propagujte zdarma své stránky v reklamním systému pro zvýšení návštěvnosti stránek. Registrujte eshop, firmu, web či blog. Obsahuje SEO nástroje pro zlepšení pozic ve vyhledávačích zdarma.
Seznam katalogů podle hodnocení
Top katalog je seznam hodnocených katalogů stránek a odkazů pro registraci stránek. Obsahuje nástroje pro automatickou a poloautomatickou registraci stránek do katalogů a vyhledávačů.
Internetová reklama a propagace firem na internetu. Svěřte se do rukou odborníků.
Reklama na internetu bez obav z výsledků. Propagace firem pomocí produktů bannerovými kampaněmi. Komerční sdělení na iDNES. PR články pro lepší SEO. Seo optimalizace webových stránek pro lepší dohledání. Svěřte svou kampaň do rukou odborníků.
Internetový reklamní agent pro kterého nic není nemožné
Internetová reklama se zásahem velkého počtu uživatelů - všech! Hledáte na Seznamu, Najisto, Google a jinde? Můžete být i první na Seznamu, Jde to! Ale lepší je být vidět všude. Reklama na internetu, to je reklama od reklamního agenta Ilji! Vykoušeno, funkční a se zásahem. Internetová reklama, kdo ji má, podniká, kdo ji nemá, jako by nebyl.
Reklamní agenti a reklamní agentury z České republiky
Reklamní agentura Propagace firem, s.r.o. a další reklamní agenti, Ti nejlepší z celé České republiky na jednom místě. Každý Vám pomůže ve svém oboru. Reklama pro firmy i pro jednotlivce. Reklamní předměty a dárky, internetová reklama, tisk, rádio, outdoor, plakáty, mediální reklama. Služby pro malé firmy i pro velké korporace. Vybere si každý.
Internetový obchod, E shop AAAobchod
Internetové nákupní centrum. Tisíce položek, kvalitní podpora, nadstandartní služby.

Odkazy zdarma - chci se taky přidat!
Thermo izolační fasády